niedziela, 20 stycznia 2013

Moich przemyśleń ciąg dalszy

Ten, kto chce wiedzieć, jak odróżnić prawdziwego satanistę od reszty społeczeństwa, ten poczeka. Tylko ćsii, nie psujcie niespodzianki ^^
Jeśli wiecie coś ciekawego o "Igrzyskach Śmierci" to plis, piszcie!

Ma ktoś z was może konto na zapytaj.pl? Lubię dyskutować o religii, kłócić się z idiotami i czytać dziwne pytania, ale to, co ostatnio znalazłam, przerosło moje wszelkie oczekiwania. Całkiem straciłam wiarę w inteligencję uczniów szkoły, do której chodzę, tj. gimnazjum.
Pytanie z kategorii dla dorosłych. Nie kopiuję, z tego prostego powodu, że nie mogę znaleźć.

Czy mogę zapłodnić chłopaka? Byłam wczoraj sama w domu z chłopakiem on jest dosyć nieśmiały więc go rozebrałam i poszliśmy do łazienki i sie razem kompaliśmy (nikt nic nikomu nie wsadzał) ja postanowiłam że zrobie mu loda. Dzisiaj od rana godzinę w łazience siedział i wymiotował (nie piliśmy) on przy jedzeniu marudził i obiadu nie chciał jeść i skarżył się na ból brzucha i mówił że cały czas czuje nacisk na pęcherz. Moje pytanie czy mogłam go zapłodnić? Czy komórki jajowe w mojej ślinie mogły zmieszać się z jego plemnikami i mógł zajść w ciążę? Mam 15 lat.

Co robiłam w kategorii dla dorosłych? Szukałam właśnie takich perełek. Najodpowiedniejsza według mnie odpowiedź brzmiała: "Gratulacje, jesteś ojcem... Czy czymś..."

A do wszystkich nastolatek, które myślą, że w ślinie mają komórki jajowe, które w połączeniu z plemnikami mogą zapłodnić chłopaka:


A rozbierania chłopaka, kąpania się z nim i robienia mu loda, kiedy ten nawet nie chce, nie skomentuję. Róbcie se co chcecie...

2 komentarze:

Krzysztof Hadjas pisze...

Igrzyska śmierci (ang. The Hunger Games) – powieść dla młodzieży z gatunku science-fiction napisana przez Suzanne Collins. Wersja oryginalna ukazała się 14 września 2008 r. w Stanach Zjednoczonych. W Polsce została opublikowana 6 maja 2009 roku przez wydawnictwo Media Rodzina.

Książka jest pierwszą z trzech części serii o tym samym tytule, druga część – W pierścieniu ognia (ang. Catching fire) ukazała się w Stanach Zjednoczonych 1 września 2009 roku (w Polsce 12 listopada 2009). Trzecia część – Kosogłos (ang. Mockingjay) miała premierę w Stanach Zjednoczonych 24 sierpnia 2010, natomiast w Polsce ukazała się 10 listopada 2010 roku.

Paulina Groszek pisze...

hahaha niezły wpis... ta dziewczyna naprawde ma coś z głową :P

Prześlij komentarz

 

"Myślę, więc jestem" Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger