wtorek, 18 grudnia 2012

Łatwa dzie...eee znaczy praca

Kto przeczytał poprzedni post, ten wie. A kto nie przeczytał, ten zaraz się dowie. O czym mówię? O tak zwanej karierze przez łóżko.
Psycholodzy i specjaliści w dziedzinie marketingu potwierdzają, że flirt podczas spotkania biznesowego znacznie zwiększa powodzenie kobiet w negocjacjach. Czasami mi się jednak wydaje, że niektórzy traktują to zbyt dosłownie. Takie zachowania jak wrzucanie sobie oliwek w dekolt i proszenie rozmówcy, aby je wyciągnął raczej nie jest odpowiednie podczas poważnego spotkania biznesowego. Tego typu zabawy można sobie zostawić na wieczorne spotkanie z chłopakiem (albo, w przypadku niektórych dziewczyn, z kumplem chłopaka, nie wnikam). W życiu codziennym jest tak samo. Świecenie cyckami na prawo i lewo, pomijając kwestię przyzwoitości, w gruncie rzeczy jest nudne. Pomyślcie o swoich szarych komórkach, one też chciałyby mieć zajęcie.
No i znowu schodzę z tematu... Kariera przez łóżko. Nie będę się nad tym rozwodzić, wszyscy wiemy, jak nazywają się dziewczyny (tudzież kobiety) preferujące takie metody działania. Po co więc w ogóle zaczynam temat?
Weźmy kartkę papieru i coś do pisania. Po jednej stronie zapiszmy "OCPS" (osiąganie celów przez seks) . Pod spodem, od myślników, konsekwencje. Spora skuteczność, ale często cały nasz szacunek do siebie można sobie wsadzić w... wiecie co.
A co zapisać po drugiej stronie? Zostawmy na chwilę metodę, skupmy się na skutkach. Skuteczne działanie, własny rozwój, dobra opinia innych, możliwość stosowania zawsze i wszędzie... Kusząca propozycja, prawda? ALE CO DAJE TAKIE EFEKTY? O tym następnym razem :P

Te dwa posty nie są zbyt rozwinięte. Dlaczego? Uznałam, że większość rzeczy dotyczących tych tematów i tak powiem później, więc po co pisać dwa razy? Wstęp przecież nie powinien być dłuższy od rozwinięcia tematu :P

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

"Myślę, więc jestem" Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger